Elektrická energia

elektricka energia ikona

Elektrina

Bez elektriny si už našu existenciu ani nevieme predstaviť. Istota v spoľahlivosti dodávky elektriny na pohon elektrických zariadení, svetlo a teplo je dôležitá pre beh biznisu i pre náš každodenný komfort. 

Elektrická energia vzniká ako výsledok premeny z fosílnych palív alebo obnoviteľných tzv. zelených zdrojov. Následne sa využíva predovšetkým vo forme svetla, tepla a mechanickej energie s minimálnou ekologickou záťažou. Jej ďalšou výhodou je možnosť transportu a presného merania spotreby, ktoré sú kľúčovou činnosťou distribučných spoločností.

dodavatel elektrickej energie
Elektrická energia dodávateľ
velky podnik ikona

Veľké podniky

4 GWh

Elektrická energia pre spoločnosti so spotrebou od 4 GWh.

Už 10 rokov spoľahlivo zabezpečujeme stabilné dodávky elektrickej energie výrobným spoločnostiam či logistickým centrám alebo rozsiahlym komplexom priestorov. Naše ceny sú vždy odrazom aktuálneho diania na trhu s elektrickou energiou a prinášajú úsporu a konkurenčnú výhodu našim klientom. 

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

stredny podnik ikona

Stredné podniky

4 GWh

Elektrická energia pre prevádzky so spotrebou 0,5 až 4 GWh.

Podnikáte vo výrobe či v poľnohospodárstve, máte obchod alebo ponúkate služby? Každý podnikateľ sa na nás môže spoľahnúť, že mu dodáme elektrinu výhodne a vďaka naším energetickým službám ušetrí hneď dvakrát. A to všetko za férových podmienok. Tisíce firiem sme presvedčili, pridáte sa? 

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

maly podnik ikona

Malé podniky

0,5 GWh

Elektrická energia pre prevádzky so spotrebou do 0,5 GWh.

Aj malé firmy a podnikatelia majú u nás veľký servis. Začíname spoľahlivou dodávkou elektrickej energie za nízke ceny a fér podmienok. Postaráme sa za vás o elektrinu a všetko, čo s ňou súvisí. Kaderníctvo, kaviareň, reštaurácia či malá budova alebo dielňa? Žiadny problém, máme riešenie práve pre vás.

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

Elektrická energia od dodávateľa ELGAS

Už 10 rokov patríme medzi významných dodávateľov elektrickej energie na Slovensku. Každoročne zvyšujeme podiel dodanej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov a prispievame tak k znižovaniu uhlíkovej stopy. Atribúty ako hospodárnosť, efektívnosť a ekologickosť formujú vzťahy s našimi zákazníkmi. V ELGAS-e poskytujeme výhodné ceny za dodávky elektriny, bez ohľadu na oblasť vášho podnikania.

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.

Váš spoľahlivý dodávateľ elektriny na Slovensku

 Ročne dodáme tisíckam slovenských spoločností,  mestám a obciam viac ako 0,5 TWh elektriny. K odberu elektrickej energie poskytujeme klientom aj zemný plyn. Ich spokojnosť je pre nás prvoradá. Teší nás, ak sa práve vďaka nášmu prístupu a spoľahlivým dodávkam elektrickej energie stávajú naši klienti zdrojom dobrých recenzií pre nových klientov