Plyn

plyn ikona ohen

PLYN

Dôležitosť zemného plynu neustále narastá. Stal sa významným zdrojom energie na výrobu tepla a teplej úžitkovej vody, palivom slúžiacim na výrobu elektriny i surovinou na výrobu ďalších výrobkov.

Slovensko má malé vlastné zdroje zemného plynu a väčšina našej spotreby je pokrytá dodávkou z Ruska. Zemný plyn je ekologicky najčistejšie fosílne palivo, pri ktorom vzniká najmenej škodlivín.

dodavatel zemneho plynu
velky podnik ikona

Veľké podniky

4 GWh

Zemný plyn pre spoločnosti so spotrebou nad 4 GWh.

Dodávame zemný plyn spoločnostiam, ktoré sú považované za vlajkové lode slovenskej ekonomiky. Sme zároveň najväčší dodávateľ plynu na Slovensku pre teplárenský segment, čo nám umožňuje konkurovať výhodnou cenou v kombinácii so zaujímavými podmienkami realizácie dodávky. Ak hľadáte skúseného partnera, ktorý pozná potreby tých najväčších spotrebiteľov zemného plynu, ste na správnej adrese. 

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

stredny podnik ikona

Stredné podniky

0,64 GWh

Zemný plyn pre prevádzky so spotrebou 0,64 až 4 GWh.

Naši zákazníci z radov výrobcov tepla pre bytové objekty, správcovia nehnuteľností, firmy zo strojárstva, kovospracujúceho priemyslu a ďalších odvetví oceňujú náš široký prehľad o ich potrebách. Sme tak pre nich partnerom, s ktorým vedia riešiť aj zložité podmienky dodávok zemného plynu na neustále sa meniacom trhu. Vďaka kombinácii predaja energií zabezpečujeme mimoriadne výhodné podmienky pre podnikateľov.

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

maly podnik ikona

Malé podniky

0,64 GWh

Zemný plyn pre prevádzky so spotrebou do 0,64 GWh.

Náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody tvoria v rozpočtoch hotelov a penziónov, správcovských spoločností, na športoviskách, v službách i v obchode významnú časť rozpočtu. V mnohých prípadoch sme viac ako iba dodávateľ zemného plynu – radíme v celkovom kontexte energií a hľadáme riešenia, ktoré náklady na prevádzku optimalizujú. Jednoduché riešenia a férový prístup ocenili už stovky podnikateľov po celom Slovensku. 

ELGAS. Dodávame energiu vášmu podnikaniu.

Viac informácií

Zemný plyn od dodávateľa ELGAS

Patríme medzi TOP 5 dodávateľov zemného plynu na Slovensku. Atribúty ako hospodárnosť, efektívnosť a ekologickosť formujú vzťahy s našimi zákazníkmi. V ELGAS-e poskytujeme individuálne a atraktívne ceny za dodávky plynu, bez ohľadu na oblasť vášho podnikania.

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.

Spoľahlivý dodávateľ plynu na Slovensku

Ročne dodáme tisíckam slovenských firiem, mestám a obciam viac ako 3 TWh dodávok plynu. K odberu zemného plynu poskytujeme klientom aj elektrickú energiu. Ich spokojnosť je pre nás prvoradá. Okrem toho sú zákazníci pre nás, ako poskytovateľa zemného plynu, tým najdôležitejším zdrojom recenzií pre potenciálnych klientov.