Záujem o spoluprácu

Chcete s nami spolupracovať v energetike?

Odporučte mi klientov, a ja sa vám finančne odmením.

Ako to prebieha?

Vy dodáte kontakt, ja sa postarám o celý proces konzultácií, stretnutí a následného predaja. Po uzavretí zmluvy s klientom vám vyplatím províziu.

Je niekoľko oblastí, v ktorých vieme pomôcť

  1. Inštalujeme fotovoltické elektrárneVeľmi radi privítame nových záujemcov o fotovoltickú elektráreň. Do tejto skupiny patrí každý, kto platí elektrinu a/alebo plyn, a každý, kto potrebuje elektrinu. Bez ohľadu na to, či je to domácnosť alebo firma.Viete o niekom komu môžeme inštaláciou fotovoltickej elektrárne pomôcť znížiť platby za elektrinu a/alebo mu inštaláciou elektrárne zabezpečiť výrobu vlastnej elektriny?
  2. Dodávame elektrickú energiu a plynVeľmi radi pomôžeme znížiť platby za dodávky elektriny a/alebo plynu pre firemných zákazníkov. Do tejto skupiny patrí každý podnikateľský subjekt/firma, ktorá odoberá elektrickú energiu nad 30mwh/ročne a/alebo plyn nad 100mwh/ročne.Viete o niekom komu môžeme pomôcť znížiť platby za elektrinu a/alebo plyn?
  3. Vykupujeme prebytky elektrickej energie z fotovoltickej elektrárneVeľmi radi privítame klientov, ktorí majú funkčnú a spustenú fotovoltickú elektráreň. Či je to domácnosť alebo firma, málokedy sa stane, že dotyčný spotrebuje každý deň celú výrobu elektriny.
    Domácnosti majú prebytky najviac v lete, firmy takmer každá cez víkendy a sviatky.Poznáte niekoho, kto má spustenú elektráreň?

Zanechajte mi na vás kontakt vo formulári nižšie. Telefonicky sa s vami spojím a dohodneme si podmienky. Rád sa odmením za odporučeného klienta, ktorý s nami uzavrie zmluvu na jednu zo služieb:
– inštalácia fotovoltickej elektrárne domácnosť
– inštalácia fotovoltickej elektrárne plyn
– elektrický minikotol
– dodávka elektrinu, dodávka plynu
– výkup prebytočnej elektriny